Galerie
Sem vložte podnadpis

Prázdniny s pétanque 2017

V letošním roce jsme uspořádali akci Prázdniny s pétanque na návsi v Bedřichovicích. Každou středu odpoledne si mohly děti  zahrát a poznat základní pravidla této hry. Věříme, že se zúčastněným dětem akce líbila. V příštím roce  tuto akci budeme pořádat také a věříme, že počet dětí, které si přijdou zahrát bude minimálně stejný jako letos.

Dne  20.4.2016 se uskutečnil náš první trénik. Počasí přálo, účast byla  ve finále100%. Na začátku jsme trénovali nahazování košonku a pak umisťování první koule. Musíme  ještě trochu potrénovat-:) Jelikož jsem se tak zabral do hry, tak fotek je jenom pár. Příště se polepším-:) Iontový doping v průběhu vysilujícího tréninku byl nutností. 22.4. jsem doplnil 2 fotky, víc jsem nestihl-:)

Závěrečný turnaj OBPL 2016

Dne 1.10.2016 se uskutečnil náš první závěrečný turnaj o putovní pohár OBPL. Počásí nám nadmíru přálo (25°C), všicni účastníci bojovali jak se dalo, někteří sami se sebou-:). Večer proběhla výroční schůze klubu s vyhodnocením letošního ročníku. Výsledky jsou uvedeny v sekci OBPL.